przedszkole montessoriI Love Montessori to ekologiczne przedszkole położone w zielonej i cichej części Ursynowa. Bardzo łatwo do nas dojechać od ulicy Puławskiej.

Rozmawiamy po angielsku. Jest to najbardziej naturalna i najszybsza metoda uczenia się, dzięki której dzieci poznają język angielski jako codzienny. Nauczyciel prowadzący grupę to native speaker z dyplomem AMI montessori .

Tutaj przygotowujemy dzieci do szkoły i do późniejszego życia, korzystając ze skutecznej, sprawdzającej się od ponad 100 lat metody nauczania Marii Montessori.

Wierzymy, że rozwój emocjonalny i społeczny dziecka ma ogromne znaczenie, tak samo jak rozwój intelektualny. Uczenie się powinno być zachwycającym doświadczeniem, powinno podążać w kierunku zgodnym z zainteresowaniami dziecka i przebiegać w najlepszym dla niego tempie – jego własnym.

W bezpiecznym jak dom i ciekawym otoczeniu, gdzie mali indywidualiści nie muszą ze sobą konkurować, dzieci wspaniale rozkwitają. To właśnie dlatego I Love Montessori pomaga maluchom wyrosnąć na szczęśliwych, pewnych siebie, ciekawych świata ludzi, którzy pozostając sobą, są świetnie przygotowani do życia.

Poznaj nauczycieli w Ilovemontessori