Rekrutacja przedszkole montessori2019-04-28T16:49:16+02:00

PRZEBIEG REKRUTACJI

przedszkole prywatne ursynow
REKRUTACJA

Kontakt

Montessori Polska sp. z o.o.
ul. Pląsy 39 Warszawa
tel 500 501 105

Instagram feed

  
#numberrods #montessorimaterial #mariamomtessori #ilovemontessori #montessoriwarszawa #przedszkolemontessori #przedszkolewarszawa
#numberrods #montessorimaterial #mariamomtessori #ilovemontessori #montessoriwarszawa #przedszkolemontessori #przedszkolewarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 2 lut
  
#gardentime #rainyday #kidsactivities #warsaw #preschoolactivities #montessoripreschool #funnnyday #przedszkolewarszawa #montessoriwarszawa #ilovemontessori #toddlers #zlobekmontessori
#gardentime #rainyday #kidsactivities #warsaw #preschoolactivities #montessoripreschool #funnnyday #przedszkolewarszawa #montessoriwarszawa #ilovemontessori #toddlers #zlobekmontessori
 
  
 
  |  
  |  
 2 lut
  
#gardentime #ilovemontessori #przedszkolnarutyna #montessoriwarszawa #przedszkolemontessori #żłobekmontessori #montessori
#gardentime #ilovemontessori #przedszkolnarutyna #montessoriwarszawa #przedszkolemontessori #żłobekmontessori #montessori
 
  
 
  |  
  |  
 7 lut
  
#ilovemontessori #forestinjar #przedszkolewarszawa #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #kidsart
#ilovemontessori #forestinjar #przedszkolewarszawa #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #kidsart
 
  
 
  |  
  |  
 9 lut
  
#ilovemontessori #montessoripreschool #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #żłobekmontessori #montessoritoddler #szyciezpasją #szyciedladzieci #warszawaursynow #przedszkoleursynów #montessoriursynów
#ilovemontessori #montessoripreschool #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #żłobekmontessori #montessoritoddler #szyciezpasją #szyciedladzieci #warszawaursynow #przedszkoleursynów #montessoriursynów
 
  
 
  |  
  |  
 17 lut
  
#london #montessoripoland #montessoripreschool #przedszkolemontessori #montessoriproject #montessoriwarszawa #ilovemontessori #montessori
#london #montessoripoland #montessoripreschool #przedszkolemontessori #montessoriproject #montessoriwarszawa #ilovemontessori #montessori
 
  
 
  |  
  |  
 17 lut
  
#cookingclass #montessori #ilovemontessori #zajęciagotowania #dziecigotują #cebularze #onionbuns #przedszkolemontessori #żłobekmontessori
#cookingclass #montessori #ilovemontessori #zajęciagotowania #dziecigotują #cebularze #onionbuns #przedszkolemontessori #żłobekmontessori
 
  
 
  |  
  |  
 10 mar
  
Gospodarstwo Państwa Majchrzaków #toddlerstrip #ilovemontessori #zlobekmontessori #zlobekmontessoriursynow
Gospodarstwo Państwa Majchrzaków #toddlerstrip #ilovemontessori #zlobekmontessori #zlobekmontessoriursynow
 
  
 
  |  
  |  
 22 mar
  
Dziś mieliśmy wielką przyjemność wziąć udział w warsztatach kulinarnych, organizowanych przez cudowne @cookup_studio! Nasi uczniowie zrobili pyszny makaron pod okiem…
Dziś mieliśmy wielką przyjemność wziąć udział w warsztatach kulinarnych, organizowanych przez cudowne @cookup_studio! Nasi uczniowie zrobili pyszny makaron pod okiem Patrycji Wąsiakowskiej. #cookupstudio #ilovemontessori #przedszkoleursynow #przedszkolemontessori #warszawaursynow #montessoriwarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 10 maj
  
#montessori #worktime #ilovemontessoriwarszawa #ilovemontessori
#montessori #worktime #ilovemontessoriwarszawa #ilovemontessori
 
  
 
  |  
  |  
 4 lip
  
Każdy poranek w naszym przedszkolu wyglada podobnie. W klasie na dzieci czekają specjalnie przygotowane stacje na których znajdują się warzywa…
Każdy poranek w naszym przedszkolu wyglada podobnie. W klasie na dzieci czekają specjalnie przygotowane stacje na których znajdują się warzywa i owoce- również te z przedszkolnego ogródka. Nasi najmłodsi kroją i ustawiają przysmaki na stole śniadaniowym. Uczniowie jedzą na prawdziwych talerzach i sami wybierają kiedy i z kim zjedzą śniadanko! #morningroutine #montessori #ilovemontessori #montessoriwarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 7 lip
  
Wakacje zawitały do #ilovemontessori ☀️
Wakacje zawitały do #ilovemontessori ☀️
 
  
 
  |  
  |  
 12 lip
  
Dziś wyruszyliśmy do naszych ulubionych sąsiadów, Państwa Majchrzaków. Kupiliśmy pyszne pomidorki na jutrzejsze śniadanie i ogórki, które wspólnie z dziećmi…
Dziś wyruszyliśmy do naszych ulubionych sąsiadów, Państwa Majchrzaków. Kupiliśmy pyszne pomidorki na jutrzejsze śniadanie i ogórki, które wspólnie z dziećmi ukisimy. #montessoripreschool #ilovemontessori #przedszkoleursynów #dziecisąważne
 
  
 
  |  
  |  
 7 sie
  
#ilovemontessori #ursynów
#ilovemontessori #ursynów
 
  
 
  |  
  |  
 8 sie
  
Dziś nasi uczniowie przygotowali zapiekankę z cukinii. W całym przedszkolu unosił się niebywały zapach pieczonych warzyw. Życzcie nam #smacznego! ❤️…
Dziś nasi uczniowie przygotowali zapiekankę z cukinii. W całym przedszkolu unosił się niebywały zapach pieczonych warzyw. Życzcie nam #smacznego! ❤️ #ilovemontessori #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #przedszkoleursynow #cookingclass #dziecisawazne
 
  
 
  |  
  |  
 9 sie
  
Toddlerowe #artclass odbywało się dziś w ogrodzie! #montessoritoddler #montessoriactivity #ilovemontessori #przedszkolemontessori #zlobekmontessori #montessoriursynów #ursynow #warszawazlobek #zlobekwarszawa
Toddlerowe #artclass odbywało się dziś w ogrodzie! #montessoritoddler #montessoriactivity #ilovemontessori #przedszkolemontessori #zlobekmontessori #montessoriursynów #ursynow #warszawazlobek #zlobekwarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 10 sie
  
Nasi uczniowie kochają ogórki w każdej wersji, ale jesteśmy pewne, ze ich ulubionymi zostaną te, które wczoraj własnoręcznie ukisili! ▪️I…
Nasi uczniowie kochają ogórki w każdej wersji, ale jesteśmy pewne, ze ich ulubionymi zostaną te, które wczoraj własnoręcznie ukisili! ▪️I Love Montessori ▪️Przedszkole Montessori ▪️Montessori Ursynów ▪️Przedszkole Ursynów ▪️Kiszonki ▪️Ogórki
 
  
 
  |  
  |  
 11 sie
  
#ilovemontessori #montessoriwarszawa #montessoriursynów #montessoripreschool #montessoriactivity #upalnydzień #dzienprzedszkolaka #sierpniowezabawy #wodneaktywności
#ilovemontessori #montessoriwarszawa #montessoriursynów #montessoripreschool #montessoriactivity #upalnydzień #dzienprzedszkolaka #sierpniowezabawy #wodneaktywności
 
  
 
  |  
  |  
 16 sie
  
Dziś mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w wyjątkowych @warsztatyzoologiczne! Pani Kasia, podzieliła się z nami swoją pasją i wiedzą. Cudowna…
Dziś mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w wyjątkowych @warsztatyzoologiczne! Pani Kasia, podzieliła się z nami swoją pasją i wiedzą. Cudowna lekcja, szacunku, miłości i odpowiedniego podejścia do zwierząt. #warsztatyzoologiczne #przedszkolemontessori #ilovemontessori #żłobekursynów
 
  
 
  |  
  |  
 21 wrz
  
Ten materiał, pomaga naszym uczniom w nauce nazewnictwa poszczególnych części garderoby, rozwija motorykę małą i uczy precyzji. Pudełko z garderobą…
Ten materiał, pomaga naszym uczniom w nauce nazewnictwa poszczególnych części garderoby, rozwija motorykę małą i uczy precyzji. Pudełko z garderobą jest dostosowane do danej pory roku. #montessorimaterial #montessoridoll #ilovemontessori #przedszkolemontessori #montessoriwarszawa #pracawłasna #worktime #kidsactivities
 
  
 
  |  
  |  
 22 wrz
  
Dziś mieliśmy niezwykłe warsztaty z @cookup_studio! Nasi uczniowie przygotowali gofry z kaszy jaglanej - były wyśmienite! Dziękujemy Pani Kamili, Mamie…
Dziś mieliśmy niezwykłe warsztaty z @cookup_studio! Nasi uczniowie przygotowali gofry z kaszy jaglanej - były wyśmienite! Dziękujemy Pani Kamili, Mamie naszego Benia i Pani Marysi, które poprowadziły te wyjątkowe zajęcia. ▪️przedszkole Montessori ▪️Montessori Ursynów ▪️Montessori Warszawa ▪️Cooking class ▪️pyszności ▪️food ▪️ Warsztaty z rodzicami ▪️dziecięca radość
 
  
 
  |  
  |  
 10 paź
  
#przedszkolemontessori #przedszkoleursynów #montessoriwarszawa #artclass #3dart #kasztany #ślimak
#przedszkolemontessori #przedszkoleursynów #montessoriwarszawa #artclass #3dart #kasztany #ślimak
 
  
 
  |  
  |  
 13 paź
  
Dziś mieliśmy przyjemność gościć mwfalcons, który podczas zajęć zaprosił nas do swojego niezwykłego świata pełnego pasji i szacunku do drapieżnych…
Dziś mieliśmy przyjemność gościć mwfalcons, który podczas zajęć zaprosił nas do swojego niezwykłego świata pełnego pasji i szacunku do drapieżnych ptaków. Sokół wędrowny, bohater dzisiejszych zajęć ma na imię Piorun. ▪️ przedszkole ▪️ I Love Montessori ▪️ przedszkole Montessori Warszawa ▪️Montessori Ursynów
 
  
 
  |  
  |  
 19 paź
  
Dzisiejsze zajęcia 3D art były wyjątkowe. Uczniowie dowiedzieli się kim jest @yayoikusama_ i zostali zaproszeni do udekorowania swoich dyń, inspirując…
Dzisiejsze zajęcia 3D art były wyjątkowe. Uczniowie dowiedzieli się kim jest @yayoikusama_ i zostali zaproszeni do udekorowania swoich dyń, inspirując się pracami artystki. bądź jak Yayoi królowa kropek Japonia pop-art. przedszkole Montessori Montessori Warszawa
 
  
 
  |  
  |  
 31 paź
  
Zapraszamy do obejrzenia rolki z naszej wycieczki do @smartkidsplanet_pl. ❤️
Zapraszamy do obejrzenia rolki z naszej wycieczki do @smartkidsplanet_pl. ❤️
 
  
 
  |  
  |  
 15 lis
  
Świąteczne drzewka, wykonane z wielką precyzją przez naszych ukochanych uczniów! ♥️♥️ #christmasdecorations #montessoripreschool #ilovemontessori #przedszkoleursynow #montessoriwarszawa #montessoripoland Czy lubicie świąteczne…
Świąteczne drzewka, wykonane z wielką precyzją przez naszych ukochanych uczniów! ♥️♥️ #christmasdecorations #montessoripreschool #ilovemontessori #przedszkoleursynow #montessoriwarszawa #montessoripoland Czy lubicie świąteczne dekoracje DIY?
 
  
 
  |  
  |  
 7 gru
  
#christmasdecor #dekoracjeswiateczne #montessoriactivity #przedszkolemontessori #ilovemontessori #przedszkoleursynów #przedszkolewarszawa #diydecoration #diychristmasdecor
#christmasdecor #dekoracjeswiateczne #montessoriactivity #przedszkolemontessori #ilovemontessori #przedszkoleursynów #przedszkolewarszawa #diydecoration #diychristmasdecor
 
  
 
  |  
  |  
 13 gru
  
Merry Christmas ▪️I Love Montessori ▪️cooking class ▪️christmas sweets ▪️christmas pretzels ▪️Montessori ▪️Montessori preschool ▪️przedszkole Warszawa
Merry Christmas ▪️I Love Montessori ▪️cooking class ▪️christmas sweets ▪️christmas pretzels ▪️Montessori ▪️Montessori preschool ▪️przedszkole Warszawa
 
  
 
  |  
  |  
 19 gru
  
W dzisiejszym dniu nasi mali kucharze stworzyli nie tylko pyszną sałatkę, ale także rozwijali umiejętności samodzielności i współpracy. Każde pokrojone…
W dzisiejszym dniu nasi mali kucharze stworzyli nie tylko pyszną sałatkę, ale także rozwijali umiejętności samodzielności i współpracy. Każde pokrojone warzywo, to krok w stronę samodzielnego odkrywania smaków. #MontessoriKuchnia #SamodzielneGotowanie #ZdroweDzieci #montessori #przedszkoleWarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 21 gru
  
Z radością i dumą prezentujemy świąteczne śniadanie, które nasze dzieci przygotowały samodzielnie z dużą elegancją. Razem zasiedliśmy do stołu, celebrowaliśmy…
Z radością i dumą prezentujemy świąteczne śniadanie, które nasze dzieci przygotowały samodzielnie z dużą elegancją. Razem zasiedliśmy do stołu, celebrowaliśmy chwile i smakowaliśmy magię świąt. ️ #MontessoriCulinarySkills #WspólneŚwięta #ilovemontessori #przedszkolewarszawa
 
  
 
  |  
  |  
 22 gru
Przejdź do góry